Systemy aluminiowe


systemy aluminiowe

Systemy okien aluminiowych Aluprof oraz Aliplast pozwalają nam na projektowanie okien i drzwi o różnych sposobach otwierania w szerokim zakresie wymiarów, form i kształtów, przy najwyższych parametrach związanych z ochroną cieplną, akustyczną czy antywłamaniową.

Systemy okien aluminiowych pozwalają na produkcję okien stanowiących nie tylko interesującą alternatywę dla stolarki drewnianej czy PVC, ale także pod wieloma względami atrakcyjniejszymi. Spełniają najwyższe wymagania nie tylko pod względem wytrzymałości i trwałości, ale też designu oraz ochrony cieplnej i antywłamaniowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • systemy okienne,

  • systemy drzwiowe,

  • systemy drzwiowe z panelami nakładkowymi,

  • systemy przesuwne,

  • konstrukcje harmonijkowe,

  • konstrukcje gięte.

 

fasada salonu okien i drzwi    fasada budynku    drzwi aluminiowe  

 

 

Dopasujemy ofertę do twoich potrzeb! Umów się na bezpłatny pomiar

W celu umówienia się na bezpłatny pomiar prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod numerem telefonu +48 14 611 92 22 wewn. 40 i 41 lub o przesłanie wiadomości na adres plastbud@plastbud.pl.

 

 

System MB-70 w promocji!system MB-70

Mamy przyjemność poinformować, że w naszej ofercie posiadamy profile w systemie MB-70 w cenie profili systemu MB-60. Dlatego nasze produkty na tym systemie będą wyróżniały się na tle ofert konkurencji. Zachęcamy do przesyłania zapytań w tym systemie.

MB-70 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów archi­tektonicznej zabudowy zewnętrznej, np. różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, konstrukcji przestrzennych.