ECLAZ

 

NOWOŚĆ W OFERCIE
SZYBY Z POWŁOKĄ ECLAZ

 

Energooszczędność okna uzależniona jest nie tylko od izolacyjności termicznej, lecz również od zysków cieplnych. Równowaga tych dwóch parametrów określa wydajność energetyczną okna oraz przyczynia się również do dobrego samopoczucia osób przebywających w pomieszczeniach. ECLAZ to źródło światła i dobrego samopoczucia. Szkło o wyjątkowych cechach łączy najwyższą wydajność energetyczną z niezrównanym dostępem do światła dziennego. Daje to możliwość korzystania z efektów najwyższej izolacji termicznej zespoleń dwukomorowych zapewniając ilość naturalnego światła dostępną dla zespoleń jednokomorowych.

Właśnie dlatego szkło ECLAZ jest odpowiedzią na wyzwania rynku w zakresie  połączenia wysokich parametrów energetycznych i jednocześnie przezierności, bez pogorszenia właściwości termoizolacyjnych.

Dzięki zastosowaniu szkła ECLAZ, okna z szybami dwukomorowymi umożliwiają uzyskanie najwyższej wartości zysku energii słonecznej (g na poziomie do 71%), co zapewnia zarówno energooszczędność, jak i komfort cieplny w miesiącach zimowych. Szkło ECLAZ może być łatwo stosowany dla uzyskania najwyższych parametrów termoizolacyjności (Ug na poziomie 0.5), jak i dostępu do światła naturalnego na poziomie oferowanym przez szyby podwójne – jednokomorowe (TL do 77%). Dodatkowo neutralność transmisji i odbicia światła przez szkło ECLAZ jest porównywalny ze zwiększeniem powierzchni okna o 8%.

 

Już nie musisz wybierać pomiędzy światłem naturalnym a komfortem zimą !

Rozwiązaniem jest ECLAZ !

 

PARAMETRY PAKIETÓW SZYBOWYCH


Zgodnie z normami EN 410-2011, EN 673-2011, *AR90% F2/F5, **AR90% F3,

 

Skupiając się jednak na komforcie mieszkańców i wychodząc naprzeciw przyszłym standardom termoizolacyjności budynków, zastosowanie szkło ECLAZ w naszych oknach daje:

  • Do 20% wyższy bilans energetyczny
  • Do 10% więcej przepuszczalności energii słonecznej
  • Do 10% więcej przepuszczalności światła

Co przekłada się na obniżenie rachunków za energię elektryczną i ogrzewanie.

 

 

Więcej informacji na stronie: www.eclaz.pl